STREFA RELAKSU I ZABAWY

Strefa relaksu dla uczniów klas I-III w naszej szkole znajduje się na korytarzu na pierwszym piętrze, który jest jednym z wielu miejsc przeznaczonych do odpoczynku i budowania relacji społecznych. W tym miejscu nasi uczniowie spędzają swój wolny czas między lekcjami. Podążając za ich zainteresowaniami i umożliwiając rozwój pasji uczniów bez użycia smartfonów stworzyliśmy bezpieczną, wygodną i pełną możliwości z odpowiednią aranżacją przestrzeń.

A oto ciekawe i bezpieczne miejsca w „Strefie Relaksu”:

„Aleja Kanap” – oferuje przyjemną relaksację, twórczą rozmowę w gronie przyjaciół oraz ciekawą „podróż” w strefie wyobraźni dziecięcej na miękkich, wygodnych i kolorowych kanapach.

„Kącik Ciszy” – miejsce dla miłośników czytania. Kącik oferuje bogatą literaturę dziecięcą, dzięki której młody czytelnik na przykład może zanurzyć się w świecie fantazji, utożsamić się z wybranym bohaterem ciekawej książki. W tej strefie dodatkowo dostępne są słuchawki wygłuszające, dzięki którym czytanie odbywa się w pełnym komforcie ciszy.

„Interaktywna Podłoga FunFloor” – zapewnia przeżycie fascynującej przygody podczas przerwy lekcyjnej. To zestaw interaktywnych gier edukacyjnych. Istne szaleństwo.

„Gry Korytarzowe” – by zapobiec uczniowskiej nudzie gry korytarzowe zapewnią wspaniałą zabawę z rówieśnikami oraz bezpieczną aktywność fizyczną.

„Planszówkomania” – intelektualiści też znajdą coś dla siebie. Proponowane gry zapewniają rozwój zdolności umysłowych, umiejętność logicznego myślenia oraz zdrową rywalizację.

„Mini Restauracyjka” – właściwe odżywianie jest równie ważne jak wszelkie aktywności młodego człowieka. W szkolnej „Restauracyjce” w miłym towarzystwie i przy wygodnych, kolorowych stolikach uczniowie spożywają drugie śniadanie. To miejsce również integruje społeczność szkolną.

Jak widzicie, każdy znajdzie coś dla siebie!