Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy na zebrania organizacyjne, które odbędą się w poniedziałek - 26 sierpnia 2024 roku:
1 klasy - godz. 15.30
zerówki-godz. 17.00
Zebrania odbędą się w stołówce Szkoły Podstawowej nr 42 - dojście przez wejście główne szkoły.
Należy przynieść zdjęcie legitymacyjne dziecka (podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem)-dotyczy tylko klas pierwszych.
Zdjecie powinno byc: legitymacyjne, wykonane w orientacji pionowej na jednolitym, jasnym tle, aktualne (wykonane w ciagu ostatnich szesciu miesiecy); skladane w formie papierowej: w formacie 3,5X4,5 cm.
Po zebraniu z Dyrekcją ZSP nr 2 w Gdańsku odbędą się zebrania organizacyjne z Wychowawcami.
Poniżej w załącznikach znajdują się deklaracje, listy wyprawek obowiązujących w klasach pierwszych.