24 czerwca 2022r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uczestniczyli w nim oczywiście uczniowie, Dyrekcja Szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców, grono pedagogiczne oraz rodzice. Uroczystość zakończenia roku szkolnego uświetniły występy uczniów klas I-III. Pan Dyrektor Mirosław Michalski podziękował społeczności szkolnej za wysiłek, trud w dążeniu do celu, pogratulował uczniom wysokich wyników w nauce oraz licznych osiągnięć i oczywiście wręczył świadectwa. Nie zabrakło podziękowań i  gratulacji z rąk Pani wicedyrektor Jolanty Wilkowskiej i wychowawców oraz drobnych nagród przekazanych przez Radę Rodziców. Uczniowie złożyli wyrazy wdzięczności i kwiaty na ręce Dyrekcji Szkoły, nauczycieli oraz Rady Rodziców. Na zakończenie Pan Dyrektor życzył uczniom bezpiecznych, pełnych wrażeń wakacji.