Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

25 czerwca uroczyście pożegnaliśmy kolejny rok nauki. Po wprowadzeniu Pocztu Sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrał pan dyrektor, który wraz z panią wicedyrektor i wychowawcą klasy wręczyli świadectwa, gratulując wszystkim uczniom dobrego roku, pełnego nauki, pracy, zabawy, wyrażając dumę i zadowolenie. Następnie wysłuchaliśmy krótkiej części artystycznej przygotowanej przez uczniów. Piosenką Jerzego Wesołowskiego „Niech żyją wakacje” wspólnie powitaliśmy wakacje. Uczniowie podziękowali Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom i Rodzicom za każdy dzień edukacji, za rady, wskazówki, pochwały, ale i za słowa krytyki. W imieniu Prezydium Rady Rodziców przewodnicząca p. Małgorzata  Borusiak wręczyła uczniom drobne upominki. Na koniec uczniowie przeszli do swoich sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcą.

Bezpiecznych oraz beztroskich wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu! 😊