Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Uczniowie, pracowaliście wytrwale. Wasi Rodzice okazali Wam ogromne wsparcie w tak trudnym czasie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny zakończył się sukcesem edukacyjnym. Ze względu na wciąż obowiązujący reżim sanitarny było to zakończenie inne niż w ubiegłych latach. Zwykle to czas szkolnych akademii i uroczystego wręczania świadectw, dyplomów za osiągnięcia w nauce, nagród. Pożegnanie ze szkołą było w tym roku wyjątkowe, podobnie jak i minione miesiące nauki. Dyrekcja szkoły, wychowawcy, nauczyciele pożegnali się z uczniami zdalnie poprzez aplikację MS Teams. Wychowawcy klas korzystając z nowoczesnych technologii komputerowych, przygotowali niespodzianki dla swoich wychowanków. Uczniowie godnie uczestniczyli w nieco innym zakończeniu roku szkolnego.

Nadszedł czas wakacji!

Radosnych, beztroskich, przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Wiele słonecznych dni spędzonych w towarzystwie przyjaciół.

Do zobaczenia we wrześniu!