• Piszesz? Robisz zdjęcia? Rysujesz?
  • Tworzysz memy?
  • Masz wyobraźnię?
  • Interesujesz się tym, co dzieje się wokół?
  • Chcesz przeżyć dziennikarską przygodę?

Dołącz do zespołu szkolnej e-gazetki!!!

Zapraszamy 30 listopada o godzinie 14.45 do sali 213.

Na szkoleniu dowiesz się, że bycie dziennikarzem jest na wyciągnięcie ręki 😉

Czekamy na Ciebie!!!

ZACZAROWANA SP 42 to nazwa naszej szkolnej e-gazetki. Wierzymy, że praca nad nią będzie przyjemnością, ale też wyzwaniem.
Materiały do niej będziemy gromadzić przede wszystkim w szkole podczas przerw, jak i w czasie wolnym. Nasze działania to między innymi: przeprowadzanie sond, czy wywiadów z pracownikami szkoły, pisanie recenzji, robienie zdjęć, tworzenie memów, przygotowywanie quizów, ciekawostek ze świata nauki czy prowadzenie rubryki sportowej.
E-gazetka to też miejsce na Waszą twórczość, nie tylko literacką, ale też muzyczną, plastyczną, czy filmową.
W naszych działaniach będziemy wykorzystywać nowe technologie informacyjno-komunikacyjne, ponieważ pragniemy iść do przodu i być bliżej ludzi.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!