• Piszesz? Robisz zdjęcia? Rysujesz?
  • Tworzysz memy? Masz wyobraźnię?
  • Interesujesz się tym, co dzieje się wokół?
  • Chcesz przeżyć dziennikarską przygodę?

Dołącz do zespołu szkolnej e-gazetki!

Zgłoś się do swojego polonisty lub napisz: widokiedukacji@gmail.com

Bycie dziennikarzem jest na wyciągnięcie ręki;)

Czekamy na Ciebie!!!

ZACZAROWANA

To nazwa naszej szkolnej e-gazetki. Praca nad nią to przede wszystkim przyjemność, ale też wyzwanie. Wierzymy, że coraz więcej uczniów będzie chciało dołączyć do naszego zespołu;)

Jak wygląda nasza praca? Materiały do gazetki gromadzimy przede wszystkim w szkole podczas lekcji i przerw, jak i w czasie wolnym. Nasze działania to między innymi: przeprowadzanie sond, czy wywiadów z pracownikami szkoły, pisanie artykułów i recenzji, robienie zdjęć, tworzenie memów, przygotowywanie quizów, ciekawostek ze świata nauki czy prowadzenie rubryki sportowej. Staramy się jak najlepiej ze sobą współpracować, wymieniać pomysłami, pomagać sobie i wspierać różne rozwiązania. 

W naszych działaniach wykorzystujemy nowe technologie informacyjno-komunikacyjne, ponieważ pragniemy iść do przodu i być bliżej ludzi.

E-gazetka to też miejsce na Waszą twórczość, nie tylko literacką, ale też muzyczną, plastyczną, czy filmową. Każdy może znaleźć tu miejsce dla siebie i tak, uwierzcie, naprawdę nie trzeba być geniuszem z języka polskiego;) Wystarczy głowa pełna twórczych pomysłów i chęć do rozwijania swoich pasji!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Już teraz wejdź na: WWW.zaczarowana.edu.pl i przekonaj się, że bycie dziennikarzem jest na wyciągnięcie ręki;)