10 maja 2022 r. odbyła się XIV Gdańska Gala Sportu Młodzieżowego.Podczas tej pięknej uroczystości, nasi uczniowie z klas gimnastycznych oraz ich Trener (a nasz wicedyrektor), zostali nagrodzeni za osiągnięte wyniki sportowe w ubiegłym roku.

Tymoteusz Godlewski (klasa VI A) i Jakub Śliwiński (klasa VII B) oraz Pan Kamil Hulbój otrzymali nagrody i gratulacje od Pani Prezydent miasta Gdańska Aleksandry Dulkiewicz.

Cieszymy się bardzo, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Na oficjalnej stronie naszego miasta, Tymek ma cudowną pamiątkę z tego wydarzenia: XIV Gdańska Gala Sportu Młodzieżowego. Młodzi sportowcy nagrodzeni (www.gdansk.pl)
Zdajemy sobie sprawę, że osiągnięcia naszych uczniów, nie byłyby jednak możliwe, gdyby nie współpraca z Rodzicami oraz całym gronem osób, które dokładają swoją cegiełkę, by stworzyć możliwości treningowe dla gimnastyków z naszej szkoły.
Dziękujemy Rodzicom oraz:
🤸‍♂️ KS AZS AWFiS Gdańsk