Zapraszamy chętnych uczniów z klas II i III do wzięcia udziału w VI edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla Najmłodszych „Spotkacie Nowych Przyjaciół”.

Dokładne informacje na temat konkursu można przeczytać na stronie wbpg.org.pl,na stronie internetowej szkoły  lub  na tablicy ogłoszeń  klas młodszych. Prosimy, żeby zgłoszenia były przemyślane – konkurs trwa od września  do marca. Trzeba przeczytać 8 książek – jedną  w miesiącu, a następnie napisać test sprawdzający  zrozumienie treści książki.  Chętnych uczniów proszę o zgłoszenia do dnia 11 września 2020 roku do wychowawcy klasy lub koordynatorów. Przypominamy, że lektury nie będą pojawiały się w kolejności alfabetycznej.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz listą lektur.

Czekamy na zgłoszenia 😊

koordynatorzy konkursu;

Poniewierska, D. Stobierska, A. Rzeszotarska

Lektura do przeczytania we wrześniu to:

„Wszystko zaczyna się od marzeń”

autor: Marcin Pałasz

Test z lektury odbędzie się na początku października.