Uczestniku Maratonu Czytelniczego!

Lektura do przeczytania w październiku to: "Słońcem na papierze" A. Czerwińska-Rydel.

Książka jest dostępna w księgarniach Trójmiasta - Gdańsk, Sopot, Gdynia:
Firmin Księgarnia Artystyczna, Lawendowa 2/3, 80-840 Gdańsk
Księgarnia Ambelucja 3 Maja 9, 81-729 Sopot
Księgarnia Rodzinna Szymelka Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8, 81-380 Gdynia

W sklepie :

Test z tej lektury odbędzie się 4 listopada. Godzina pisania testu zostanie podana wkrótce.

Miłej lektury!

Koordynatorzy konkursu

W związku z wielkimi problemami związanymi ze zdobyciem lektury "Słońcem na papierze" (brakiem w księgarniach i bibliotekach) organizatorzy Maratonu postanowili dołączyć do listy lektur "Dzieci pana Astronoma" Wandy Chotomskiej. Pozycja ta będzie alternatywą dla "Słońcem na papierze".

Dzieci, które nie mają możliwości przeczytania książki Anny Czerwińskiej-Rydel, mogą przeczytać książkę Wandy Chotomskiej.

W listopadzie będzie można wybrać, z której lektury będziesz chciał/chciała pisać test. Miłej lektury!

Koordynatorzy konkursu