Zwieńczeniem ciężkiej pracy uczniów klas 4-8 na lekcjach historii w całym roku szkolnym był szkolny konkurs ,,I Ty możesz zostać mistrzem chronologii’’.

Wzięło w nim udział łącznie 130 uczniów. Trudny test I etapu rozwiązało na poziomie 90% i więcej aż 42 osoby co świadczy o ich świetnym przygotowaniu. 5 osób ten test rozwiązało bezbłędnie !!!

II etap konkursu to rozgrywki w grę karcianą 100x100 Timeline Polska. Ta gra z roku na rok zyskuje coraz większą popularność w naszej szkole...

Poziom tych rozgrywek był w tym roku bardzo wysoki. Ostatecznie wyłoniono 6 finalistów.  Wyniki końcowe prezentują się następująco:

1 miejsce – Adam Gębczyński z 8 c

2 miejsce – Paweł Guziński z 6 B

3 miejsce – Kamil Roman z 6 D

Miejsca 4-6 zajęli:

Michał Piersiala  z 8 C

Iga Żyjewska z 5 D

Wiktoria Gidzielska z 4 A

Organizatorzy konkursu czyli nauczyciele historii ( Marzena Kruczek i Tomasz Zając ) są bardzo dumni ze swoich podopiecznych i gratulują umiejętności dzieciom. Przy okazji godny podkreślenia jest fakt, że dzieci podczas konkursu finałowego zachowywały się na bardzo wysokim poziomie i prezentowały wyjątkową kulturę osobistą.

Tak trzymać !!!