W październiku odbyły się dwa szkolne konkursy języka angielskiego dla klas I - III:

1. Konkurs „LONDON LANDMARKS" dla klas II i III. Konkurs pozwolił uczniom poznać i przedstawić w formie plastycznej i pisemnej słynne miejsca i zabytki stolicy Wielkiej Brytanii.

2. Uczniowie klas I wzięli udział w konkursie „BOHATEROWIE NASZYCH BAJEK: PADDINGTON BEAR", poznali bohaterów anglojęzycznej literatury dziecięcej. Zachęcamy do czytania i poznawania ich przygód!

Organizator konkusrów:

Iwona Nalepa - Wojtowicz