Wyniki uczniów startujących w XIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik 2020”

Dnia  09.09.2020 r. odbył się konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Udział wzięło 25 uczniów z klas I-III.

Nagrodę otrzymała Iga Żyjewska (2b) uzyskując 93,06%.

Wyróżnienie otrzymali: Tytus Łaszewski 2a – 87,50%

Pola Kosowska 2c – 86,11%

Julia Musiała 2c – 86,11%

Maja Michalak 2c – 80,56%

Kamil Roman 3a – 87,50%

Anna Kulesza 3d – 79,17%

Gratuluję zwycięzcom i uczestnikom konkursu.

Dziękuję p. wicedyrektor Jolancie Wilkowskiej i wszystkim nauczycielom, wychowawcom, rodzicom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie konkursu.

Beata Majewska