W dniach 18 i 19 czerwca 2026r. odbyły się apele podsumowujące rok szkolny. Podczas uroczystości Pani wicedyrektor Maja Golińczak-Wabia wręczyła nagrody, dyplomy, upominki uczniom za uzyskanie bardzo wysokich wyników w konkursach i zawodach sportowych. Nie zabrakło również gratulacji dla wszystkich uczniów za całoroczną pracę i wysiłek oraz podziękowań dla nauczycieli i wychowawców. W trakcie spotkania przeprowadzono pogadankę na temat bezpiecznych wakacji, przypominając najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas wypoczynku, podróży i zabaw nad wodą. Życzono wszystkim udanego, słonecznego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.