Jest taki czas raz do roku, kiedy odnajdujemy w sobie spokój. To czas cudu, pojednania, to siła istnienia i bratania. Dzień tak ważny dla wielu z nas przeżywaliśmy w piątek 17 grudnia 2021roku. Uroczyste spotkanie uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Pan dyrektor Mirosław Michalski, Pani wicedyrektor Lucyna Niewiadomska, dzieci z oddziałów zerowych wraz z wychowawczyniami oraz uczniowie z klas I-III z wychowawcami. Uczniowie klas 3a i 3c w pięknych strojach świątecznych zaprezentowali nam swój program artystyczny. Były wiersze, piosenki zimowe, kolędy. Świąteczny nastrój zagościł w naszych serca w czasie słuchania kolęd granych na dzwonkach. Piosenki o tematyce zimowej oraz kolędy zaśpiewali uczniowie z klas I-III. Każdy mógł poczuć nastrój świąt i radość z tego spotkania. Świąteczne wydarzenie zostało przygotowane pod kierunkiem p. Beaty Majewskiej i p. Katarzyny Michałowskiej. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

W ten szczególny dla nas czas pragniemy życzyć spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych życzliwości i uśmiechu w gronie Najbliższych oraz szczęścia i pomyślności w Nowym Roku.