Dnia 14 października 2019 r. odbyła się tradycyjna uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Następnie złożyły przysięgę na sztandar szkoły i uczestniczyły w ceremonii pasowania przez dyrekcję, po której już oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. Każdy uczeń otrzymał symboliczny podarek – zakładkę do książki od Małego Samorządu Uczniowskiego. Część artystyczną poprowadzili uczniowie z klasy IV C. Uroczystość dostarczyła dzieciom, ich rodzicom i zaproszonym gościom wielu miłych przeżyć i wzruszeń.

Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!