Dziś po wielu miesiącach zdalnej nauki usłyszeliśmy pierwszy dzwonek na lekcje. Skończyły się wakacje!  Cieszymy się z powrotu do szkoły i ze spotkania z koleżankami i kolegami. To dobrze, że znów możemy wspólnie się uczyć i choć trochę ogranicza nas konieczność stosowania szczególnych środków ostrożności wiemy, że są one konieczne, abyśmy byli bezpieczni.

Szczególnie ciepło witamy uczniów którzy po raz pierwszy przyszli do naszej szkoły. Mamy nadzieję, że pierwszaki szybko przekonają się, że nasza szkoła jest bezpiecznym miejscem, w którym mogą  poznawać świat, rozwijać swoje zainteresowania i spędzać miłe chwile w gronie nowych kolegów i koleżanek.
Wszystkim uczniom życzymy, by ten nadchodzący rok szkolny przyniósł dużo sukcesów, radości, same dobre oceny oraz radosne chwile spędzane wspólnie z rówieśnikami.