„Szanowni Rodzice.

W związku z decyzją ministra Morawieckiego o przedłużeniu nauczania zdalnego dla klas IV-VIII zmianom uległ zakres prac związanych z termomodernizacją szkoły.

Od dnia 2 lutego następuje wymiana instalacji grzewczej w całym budynku klas młodszych. Równolegle trwać będą prace wykończeniowe po wymianie okien. W związku z powyższym uczniowie klas I-III przeniesieni będą do budynku klas starszych, w którym zakończony został pierwszy etap remontu umożliwiający bezpieczne korzystanie z pomieszczeń.

Zajęcia obowiązkowe i dodatkowe oraz żywienie dzieci odbywać się będą zgodnie z planem. Według ustalonego harmonogramu przeprowadzana będzie dezynfekcja pomieszczeń. Zwiększona zostanie częstotliwość czyszczenia podłóg w salach, na korytarzach oraz w toaletach.

Uczniowie będą wchodzić do szkoły oraz wychodzić z niej, głównym wejściem znajdującym się przy portierni. Po wejściu do szkoły przejdą korytarzem do swojej sali lub świetlicy, przy których w wyznaczonym miejscu pozostawią okrycie wierzchnie oraz zmienią obuwie. Świetlica szkolna umiejscowiona będzie w salach znajdujących się na parterze przy sekretariacie szkoły.

W poniedziałek 1 lutego wszyscy uczniowie zostaną zapoznani przez swoich wychowawców z nową organizacją pracy, którą wstępnie przewidujemy na czas ok. dwóch tygodni.

Kolejny raz liczymy na Państwa zrozumienie i wsparcie. Zapewniamy, że jak zawsze, dokładamy wszelkich starań, aby mimo ogromnych trudności zapewnić naszym uczniom bezpieczne i godne warunki do nauki i zabawy.

Z wyrazami szacunku. Jolanta Wilkowska”