Skierowana do uczniów wszystkich klas IV i realizowana w ramach dodatkowej godziny przyrody (1h/tydzień) oraz na zajęciach wynikających z ramowego planu nauczania na przedmiocie przyroda- czyli łącznie każda uczeń klasy IV będzie uczestniczył w 3 lekcjach w tygodniu.

Innowacja ma na celu szerzenie idei zintegrowanego rozwijania wiedzy i umiejętności przedmiotowo- językowych, z krytycznym wykorzystaniem nowoczesnych technologii i krytycznego myślenia.

Brzmi groźnie :-) ale będziemy pracować metodą projektu, odwróconej klasy, nauczania opartego na grach i myślenia krytycznego szczególnie w temacie ekologii - czyli dużo zabawy, a to wszystko z elementami języka angielskiego (i w języku angielskim- ale to w II półroczu) oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Innowacja ma także zachęcać i motywować uczniów do podejmowania inicjatyw i trudu samodoskonalenia, uczyć współpracy i dobrej komunikacji.

Więcej o tym, co słychać na przyrodzie TUTAJ