To są nasze ostatnie słowa do Was, do naszych Drogich Uczniów.

Historia puka już do Was bardzo mocno. Szkoła, w której spędziliście 8 lat, nauczyciele, z którymi się spotykaliście i którzy przekazywali Wam wiedzę - wszytko to już jest historią, a Wy już wypatrujecie swojej najbliższej przyszłości.

Życzymy Wam, aby każde Wasze marzenie się spełniło, abyście nigdy nie zwątpili w siebie i nie zniechęcili się, nawet, kiedy przyjdą słabsze dni - bo takie będą, bo taka jest kolej rzeczy. W takich chwilach pamiętajcie, że jeśli nie poddacie się zwątpieniu, to zwyciężycie.

Życzymy Wam, abyście nie utracili ducha wolności  i słuchali jego DOBRYCH i MĄDRYCH podpowiedzi.

Życzymy Wam abyście odrzucali fałsz i zło, które też będzie do Was pukać i nie podcinali tych korzeni, z których wyrasta WIELKI, MĄDRY CZŁOWIEK.

Pragnijcie zwycięstwa, ale szlachetnego zwycięstwa, które na pewno będzie okupione trudem i jeśli tak będzie, to ZWYCIĘŻYCIE.

POWODZENIA!

Wychowawcy klas ósmych - rocznik 2012-2020