Szkolne koło Caritas i klasa 6b rozpoczyna akcję dla Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci z Gdańska.

W dniu 25 lutego 2023, w dniu otwartym szkoły odbędzie się kiermasz, z którego dochód zostanie przekazany dla najmłodszych, dla których codziennością stała się walka  z nieuleczalną chorobą.

Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci z Gdańska potrzebuje wszystkiego od uśmiechu po specjalistyczny sprzęt ratujący i ułatwiający codzienne życie. Mamy niezwykłą okazję przyczynić się do dobra, które przekazywane jest przez personel Hospicjum swoim podopiecznym, przed którymi życie postawiło przeciwnika wielkiego kalibru. Razem pomożemy w poprawie jakości życia dzieci, ale jednocześnie podamy pomocną dłoń ich rodzinom.

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie wielokrotnie już pokazaliście, że jesteście wrażliwi i gotowi do pomocy. Wielokrotnie to z Waszym udziałem organizowaliśmy zbiórki i kiermasze, które ukazywało piękno Waszych Serc.

Aby kolejny kiermasz okazał się sukcesem prosimy wesprzyjcie poprzez dary, które zamienią się w realną pomoc.

Kłaniamy się nisko i prosimy o słodkie wypieki, które z radością kupują duzi i mali.  Na wasze wypieki czekamy już w piątek i w sobotę rano (organizatorzy będą  już od 8:00). Można je przynosić do sali 303 lub do portierni szkoły. Prosimy też o serwetki, tacki i inne rzeczy, które ułatwią sprzedaż.

Nie zawiedźmy tych, którym możemy pomóc i nie zawiedźmy samych siebie. Istniej niezwykła okazja, aby dać komuś trochę szczęścia, ale również, aby uszczęśliwić siebie, bo

Pomaganie jest super, pomaganie jest cool.

Czekamy na Ciebie, Ciebie i Ciebie.

Nie spóźnij się i nie czekaj na św. Mikołaja. Sam zostań św. Mikołajem już teraz.

SK Caritas Jolanta Prychła,

Barbara Sokołowska i uczniowie z 6b