Święto dobroci zagościło w 25.02.2023, czyli w Dniu Otwartym Szkoły. Ponownie razem udowodniliśmy  sobie i innym, że nasze serca są wyjątkowe. Przepięknie  dziękujemy za wiele rarytasów, które dotarły do organizatorów Kiermaszu Słodkości . Pierwsze smakołyki zostały dostarczone już w piątek po południu, a sobotni poranek to prawdziwe szaleństwo darów od lutowych św. Mikołajów, czyli od Państwa. Na naszym stole znalazły się przepyszne babeczki w różnych odmianach, ciasta z kremem i z galaretką, herbatniczki, baby piaskowe i chlebek, który zaskakiwał smakiem. I dla smakoszy kawy też był mały kącik, który cieszył się powodzeniem.  Nie wymienię wszystkiego, ale było obficie. Wszystko było od serca, wszystko było od Cudownych LUDZI, którzy wiedzą, że każdy dobry gest  zmienia nas samych, i tych których obdarowujemy, czyli  każdego kto daje się uwieść DOBROCI.  Zebraliśmy fajną sumkę, którą przekażemy do Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, ale jest wartość dodana, czyli coś ekstra. Klasa 6b debiutowała na polu wolontariatu, czyli pierwszy raz była współorganizatorem takiej akcji.              I oni już wiedzą, że chcą więcej i już mają kolejny pomysł, ale o tym za chwilę.

Kłaniamy się nisko i pięknie dziękujemy za wszystko- za dary i za to, że odwiedziliście naszą szkołę robiąc zakupy na naszym Kiermaszu Słodkości i szkolnym Pchlim Targu, który spodobał się wielu, co oznacza ciąg dalszy. Tu też dziękujemy, za różnorodne rzeczy, które przyciągały i małych i dużych. Cieszyło oko i otwierały kieszenie, aby zostawić „grosik” i coś więcej, dla tych, którzy czekają na Wasze Szlachetne Serca.

Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy

Szkolne Koło Caritas- Jolanta Prychła