Drodzy Rodzice i wspaniali uczniowie!

Szkolne Koło Caritas i klasa 7a pragnie gorąco podziękować całej społeczności szkolnej za wsparcie akcji charytatywnej pod hasłem Pomaganie jest super, Pomaganie jest Cool.

W czasie zbiórki zebraliśmy 2342,78  i bardzo dużo zabawek.

Drodzy Rodzice i wspaniali uczniowie, ten swoisty rekord był możliwy dzięki Państwa hojności. Dziękujemy za  przyniesienie słodkich wypieków, własnoręcznie zrobionych przetworów owocowo- warzywnych, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy za odwiedzenie naszego kiermaszu, a uczniowie z klasy 7a dziękują za wysłuchanie muzyki  w Café Niepodległa.

Pieniądze i zabawki  trafiły do Oliwki  i innych podopiecznych  Sopockiego Hospicjum dla Dzieci im. Św. Józefa oraz do dzieci będących pod opieką Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku.

DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki Uczniom i ich Rodzicom w naszej szkle znowu rozlało się dobro. Festiwal DOBRYCH  SERC miał swoje wspaniałe święto, które kolejny raz pokazało, że kiedy się zjednoczymy to razem możemy przenosić nie tylko góry i w każdym z nas budzi się św. Mikołaj.

Już niedługo kolejna akcja Pączek dla ……..                                                              Serdecznie zapraszamy do wzięcia w kolejnym festiwalu dobrych serc!

DZIĘKUJEMY!!!!!!!

Dyrekcja SP42

Szkolne Koło "Caritas" z opiekunami: Jolanta Prychła, Grażyna Czerw-Buczek, Agnieszka Chylińska, s. Savia,

Wolontariat hospicyjny: Anna Starzak-Jabłonka, Marcin Oroń

Barbara Sokołowska z uczniami z 7a