Drodzy Uczniowie i Szanowni Rodzice !

Pragniemy gorąco podziękować za wsparcie akcji Szkolnego Koła Caritas Pomóż nam pomagać - Seniorom. Kolejny raz prosząc o wsparcie dla potrzebujących nie zawiedliśmy się. Kolejny raz nasza społeczność szkolna pokazała swoje wielkie i wspaniałe serce. Na nasze hasło: Pomóż nam pomagać, ruszyła pomoc w postaci potrzebnej żywności, krzyżówek z długopisami i świątecznymi kartkami. Wszystkie te dary już trafiają do potrzebujących,  dla których czas pandemii i zarazem izolacji jest niezwykle trudny. Państwa wsparcie pokazało im, że nie są skazani na samotność i zapomnienie, że dookoła mają wrażliwych ludzi, na których mogą liczyć.

Dziękujemy za każdy gest dobroci, za każde pozytywne działanie, które pokazuje, że razem, małymi kroczkami czynimy Wielkie Dobro. Dziękujemy, że  niełatwy czas pandemii i odosobnienia nie zamknął naszych serc.

Drodzy Uczniowie i Szanowni Rodzice,

Zbliżają się niesamowicie piękne chwile związane z Bożym Narodzeniem. Są to dni, które przypominają nam wszystkim, co jest najważniejsze w życiu- RODZINA i MIŁOŚĆ. Rodzinna miłość to moc, która czyni nas dobrymi i daje nam siłę w codziennych zmaganiach. Życzymy więc, aby Boże Narodzenie napełniło wszystkich szczęściem i radością, które uskrzydli nas na kolejny rok tylko dobrymi uczuciami, którymi będziemy mogli się dzielić z najbliższymi i z każdym napotkanym po drodze.   

                                           WESOŁYCH, RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

życzy Szkolne Koło Caritas

Jolanta Prychła

Barbara Sokołowska