Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu, wszystkie paczki zostały dostarczone na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dzieci w szpitalu Copernicus, ul. Nowe Ogrody 1-6

***

Szkolne Koło Caritas włącza się w ogólnopolską akcję organizowaną przez Fundację Małych Stópek i ogłasza zbiórkę świąteczną na rzecz najmniejszych. NIE ZAWIEDŹMY ICH I NIE ZAWIEDŹMY SAMYCH SIEBIE. Istnieje niezwykła okazja, aby dać komuś trochę szczęścia, ale również, aby uszczęśliwić siebie, bo POMAGANIE JEST SUPER, POMAGANIE JEST COOL.

Czekamy na Ciebie, Ciebie i Ciebie.

NIE SPÓŹNIJ SIĘ I NIE CZEKAJ NA ŚW. MIKOŁAJA- SAM ZOSTAŃ ŚW. MIKOŁAJEM.

Na upominki od Ciebie czekamy do 20 grudnia 2021.

Można je zostawić na portierni, przynieść do Sali 303 lub 135 (obok czytelni), lub w koszu obok tablic ogłoszeniowych.

Jolanta Prychła i Barbara Sokołowska

Fundacja Małych Stópek zapraszaja Cię do świątecznej akcji Paczuszka dla maluszka.

Podczas akcji zbierane są artykuły higieniczne dla dzieci w domach samotnej matki, domach dziecka i hospicjach.

Robiąc bożonarodzeniowe prezenty swoim bliskim, swoim dzieciom nie zapomnij o tych najmniejszych, którzy już na początku swojej drogi życiowej potrzebują naszego wsparcia.

Potrzebne są pieluszki jednorazowe, artykuły chemii kosmetycznej do pielęgnacji niemowląt, takie jak żele, pudry, mydła, kremy, szampony, oliwki, chusteczki nawilżone oraz proszki i płyny do prania.

Swoją paczuszkę zostaw pod choinką, a my w Twoim imieniu ofiarujemy potrzebującym.

Jeśli nie masz czasu na zakupy to wesprzyj nas przesyłając darowiznę na:

Fundacja Małych Stópek

ul. Świętego Ducha 9,
70-205 Szczecin, KRS:0000417099,
nr konta:13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
tytułem: DAROWIZNA PACZUSZKA

www.paczuszkadlamaluszka.pl

PAMIĘTAJ: każdą darowiznę finansowa przekazana na rzecz Fundacji Małych Stópek, można odliczyć od dochodu.