Serdecznie zapraszamy do udziału w IX, wiosennej edycji  Ogólnopolskiego konkursu Synapsik "MEN".

Konkurs jest adresowany do uczniów klas 1-3, stanowi ciekawe uzupełnienie zajęć oraz stanowi cenną informację zwrotną, zarówno dla nauczycieli jak i uczniów, o aktualnym poziomie wiedzy uczestników.

Testy konkursowe dla poszczególnych klas są przygotowywane przez zespół ekspertów w oparciu o obowiązującą podstawę programową. Przy ich tworzeniu autorzy bazują na wszystkich dostępnych i wykorzystywanych w szkołach podręcznikach wiodących wydawnictw na rynku.

Rodzic ucznia, wyrażającego chęć uczestnictwa w konkursie, wpłaca nauczycielowi  organizującemu (swojemu wychowawcy) kwotę wpisowego w wysokości 9 zł.

Chętni uczniowie zgłaszają się do dnia 15 marca 2019r do wychowawcy klasy.

Zapraszamy !!!