Szkolni Organizatorzy zapraszają na Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia. Konkurs zorganizowany zostanie dla czterech grup wiekowych tj. dla edukacji wczesnoszkolnej (klasy I-III), dla szkoły podstawowej (klasy IV-VI), dla szkoły podstawowej (klasy VII-VIII).

Konkurs zostanie przeprowadzony w szkole na podstawie przesłanych gotowych materiałów konkursowych. Przewidywany termin przeprowadzenia konkursu to:

• 14-03-2023 r. (wtorek)

Godzina przeprowadzenia konkursu zostanie ustalona przez Szkolnego Organizatora Konkursu.

Do udziału w konkursie nie jest wymagane żadne szczególne przygotowanie matematyczne. Wystarczą jedynie umiejętności rozwiązywania zadań logicznych, łamigłówek i rebusów.

Zainteresowani uczniowie mogą zgłaszać uczestnictwo u swoich wychowawców  w konkursie do dnia 20- 02-2023r.

Konkurs Logicznego Myślenia jest konkursem płatnym 14 zł

Szczegółowe informacje dotyczące Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia znajdują się w Regulaminie i Instrukcji.

Centrum Edukacji Szkolnej - konkursy szkolne - Konkursy tematyczne (ces.edu.pl)

Serdecznie zapraszam

Szkolny Organizator dla klas IV-VIII