Ogólnopolski Konkurs „Zuch”

Zapraszamy uczniów z klas I-III do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch”, który polega na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego w zależności od klasy. Treść testu konkursowego uwzględnia elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej oraz matematycznej. Opłata za udział w konkursie wynosi 15 zł od ucznia. Zapisy u wychowawców klas do 8.02.2024r. Konkurs odbędzie się 6.03.2024r.

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

Zachęcamy uczniów z klas II i III do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia, który odbędzie się na terenie naszej szkoły 11.03.2024r. Do udziału w konkursie zapraszamy naszych uczniów, którzy wykazują umiejętności rozwiązywania zadań logicznych, łamigłówek i rebusów. Zapisy przyjmujemy do 16.02.2024r. u wychowawców klas. Koszt udziału w konkursie wynosi 15 zł.

Zapraszam bardzo serdecznie

Wioletta Gabryel