ORGANIZACJA NAUCZANIA HYBRYDOWEGO W DNIACH OD 26 DO 29 KWIETNIA 2021r.

NAUCZANIE STACJONARNE KLASY: 1B, 1C, 2B, 2C, 3D
NAUCZANIE ZDALNE KLASY: 1A, 2A, 3A, 3B, 3C

ORGANIZACJA NAUCZANIA HYBRYDOWEGO W DNIACH OD 4 DO 7 MAJA 2021r.

*W PRZYPADKU PRZEDŁUŻENIA NAUCZANIA HYBRYDOWEGO

NAUCZANIE STACJONARNE KLASY: 1A, 2A, 3A, 3B, 3C
NAUCZANIE ZDALNE KLASY: 1B, 1C, 2B, 2C, 3D

Podczas pracy w trybie stacjonarnym uczniowie objęci będą opieką świetlicy oraz żywieniem zgodnie z obowiązującymi zasadami. Zajęcia obowiązkowe oraz dodatkowe odbywać się będą według stałego planu lekcji.

Praca w systemie zdalnym będzie przebiegała tak, jak podczas nauczania zdalnego, które obowiązywało od 15 do 19 marca 2021r.

Uczniowie posiadający orzeczenie o niepełnosprawności oraz uczniowie rodziców pracujących w podmiotach leczniczych lub wykonujących zadania
publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, nadal będą objęci dotychczasową formą opieki świetlicy szkolnej, która obowiązywała od 19
marca do 23 marca 2021r. Rodzice tych dzieci nie są zobowiązani do wypełniania dodatkowych dokumentów.

Zgodnie z decyzją Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców oraz przez Samorządu Uczniowskiego, dzień 30 kwietnia 2021r. jest dniem dodatkowo wolnym od zajęć dydaktycznych. Szczegóły dotyczące pracy świetlicy szkolnej w tym dniu zostaną podane po ukazaniu się Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki.

Jolanta Wilkowska
Wicedyrektor ZSP nr 2