W środę 1 grudnia nasi uczniowie i trenerzy wzięli udział w niezwykłym wydarzeniu na ERGO ARENA. „PGE Największa Lekcja WF-u” to wielkie przedsięwzięcie mające na celu popularyzację Sportu, a zwłaszcza piłki ręcznej wśród dzieci. A my jak niemal co rok pomagaliśmy organizować i tworzyć tą największą lekcję. Nasi uczniowie wraz ze studentami Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku stworzyliśmy niesamowity Team, który zapewnił dziecakom dużo zabawy i frajdy w trakcie całej imprezy.
A wszystko za sprawą Stowarzyszenie Akademia Sportu Artura Siódmiaka, które pod patronatem wielu instytucji, między innymi: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Grupa PGE, czy Totalizatora Sportowego zorganizowali to wydarzenie.
Największą Lekcję WF uświetnili swoją obecnością wybitni sportowcy, gwiazdy filmowe oraz minister Sportu i Turystyki, którzy są ambasadorami całej akcji. Można było spotkać takie tuzy sportu jak:
⭐️Zofia Klepacka
⭐️Michał Winiarski