Od kilku lat Największa lekcja wf odbywała się w Ergo Arenie w Gdańsku, z udziałem znanych sportowców. Tym razem, z uwagi na sytuację epidemiczną, nie mogliśmy się spotkać na hali, jednak organizatorzy postanowili podtrzymać tradycję i zorganizowali „Największą wf on-line”. Utworzono specjalny kanał, na którym wszyscy mogliśmy ćwiczyć wspólnie, będąc
w swoich domach. Transmisja na żywo odbyła się w Pytaniu na śniadanie.

Organizatorem tego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Akademia Sportu Artura Siódmiaka, a głównym koordynatorem Pan Maciej Pieńczewski – nauczyciel wf i trener piłki ręcznej z naszej szkoły.

W Największej lekcji wf on-line udział wzięło około 3 tysięcy uczniów z całej Polski, w tym setka uczniów klas 4-8 z naszej szkoły wraz z nauczycielami wf. Uczniowie w swoich domach ćwiczyli  wspólnie z trenerem Irkiem Żakiem oraz Emilią Kozłowską i Lisą Lauritsen (uczennicami z klasy 8 a)