Miniony weekend nasze fitnesski po raz kolejny stanęły w walce o medale. 24 listopada na Amber Expo odbyły się MISTRZOSTWA ŚWIATA Fitness Fit-Kids & Fitness Aerobic.

Nasze fitnessowe uczennice jak zawsze stanęły na wysokości zadania i na podium ! :-)

• kategoria do 12 lat: Zuzanna (kl. VI b) - 5 miejsce, Basia (kl. VI b) - 8 miejsce
  • kategoria do 13 lat: Karolina (kl. VII c) - 2 miejsce, Maja (kl. VIII d) - 4 miejsce

• kategoria do 14 lat: Zuzanna (kl. VIII d) - 3 miejsce

25 listopad, to drugi dzień zmagań naszych uczennic podczas V Grand Prix Polski w Fitness Fit-Kid. Kolejny dzień, kolejne sukcesy i kolejne medale "szkolnych fitnessek".

W kategorii do 12 lat świetnym startem mogą się pochwalić:
  • Zuzanna - 3 miejsce, Barbara - 9 miejce (obie z kl. VI b)

W kategorii do 13 lat startowały:

• Karolina (kl. VII c) - 2 miejsce, Maja - 5 miejsce (VIII d).
W kategorii do 16 lat kolejnym sukcesem może się pochwalić:
  • Zuzanna (kl. VIII d) - 4 miejsce.

Wszystkie uczennicy dały świetny pokaz pełen energii i siły. Tworzą również wspaniałą drużynę, okazując koleżeństwo i wzajemne wsparcie w obu dniach zawodów.

To był weekend pełen ogromnych emocji i wzruszeń ... dziewcząt, rodziców jak również trenerów.

Te utalentowane dziewczyny reprezentują szkółkę gimnastyczną Lilgim, a ich trenerami są Pani Aneta Jaskólska, Pan Kamil Hulbój oraz Pan Paweł Jendrzejewski.

Uczennicom i Nauczycielom ogromnie gratulujemy, jednocześnie czekając na pokazy tych talentów w naszej szkole !