W niedzielę nasza ekipa lekkoatletyczna z Gdańska w ilości 50 zawodników zakończyła finałowe zawody lekkoatletyczne w Łodzi. Na Mistrzostwach Polski znaleźli się również nasi uczniowie Beata Bugaj z klasy VII b i Piotr Michalski z klasy VI b. Zmagania trwały dwa dni  - w sobotę 15 czerwca blisko 6000 zawodników z całej Polski walczyło o wejście do niedzielnego finału. Beata zajęła 33 pozycję w Polsce w biegu na 60 m w roczniku 2006, natomiast Piotr w skoku w dal wykonał swój najlepszy skok 4 metry 10 centymetrów. Niestety nie udało się nam wejść do wielkiego finału, jednak udział w tak prestiżowej imprezie to wielkie wyróżnienie dla startujących w niej uczniów. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Beaty i Piotra oraz dla Pani Joanny Szatkowskiej, która przygotowywała zawodników do startu.