Dnia 06.12.2022 we wtorek w naszej szkole ZSP 2 odbyły się mikołajkowe pokazy gimnastyczne.
W przedsięwzięciu wzięły udział wszystkie klasy gimnastyki sportowej z naszej szkoły. Uczniowie we współpracy z trenerami przygotowali układy gimnastyczne z elementami akrobatyczno-tanecznymi do muzyki.

Ponadto uczniowie wykazali się niesamowitą sprawnością fizyczną, wykonując przygotowane układy ćwiczeń na ścieżkach oraz przyrządach gimnastycznych, dzięki czemu widzowie mieli okazję poczuć moc wrażeń i emocji.

Pokazy przebiegły w radosnej atmosferze i zakończyły się słodkim poczęstunkiem. Gratulujemy Gimnastykom wspaniałych występów, Rodzicom, Dyrekcji i Wychowawcom składamy podziękowania za liczne przybycie, a Organizatorom za przygotowanie całego widowiska.