Jak co roku uczniowie edukacji wczesnoszkolnej aktywnie włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Kropki.

Jest to święto kreatywności, odwagi, talentu, wiary we własne możliwości i zabawy. Motywem przewodnim była oczywiście KROPKA. Obchody tego dnia zaczęły się od przeczytania lub obejrzenia historii małej Vashti, która nie wierzy w swoje możliwości. Na korytarzu szkolnym i w salach lekcyjnych pojawiły się kropkowane dzieła sztuki. Z każdego miejsca widoczne były wesołe, kolorowe kropki. Uczniowie bawili się kropkami, układając kolorowe prace z korków, rozwiązując matematyczne łamigłówki typu „połącz kropki” itp. Wszyscy wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Historia Vashti uświadomiła nam, że każdy z nas ma jakieś ukryte talenty, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na nasze odkrycie.