29.10.19r. odbył się XVII Ogólnopolski Memoriał Romana Bruskiego. Zagrało w nim 7 drużyn -my uplasowaliśmy się na 3 pozycji.

Zagraliśmy dobrze, ale można było zagrać dużo lepiej. Pierwszy mecz rozegraliśmy bez większych niespodzianek i wygraliśmy 9-2. Niestety następny mecz nie spełnił naszych oczekiwań, bo zremisowaliśmy z Lipuszem 6-6, po bramce Patryka Leszczyńskiego w ostatnich sekundach meczu. Trzeciego meczu nie udało nam się wygrać, ale i tak nie poszło nam tak źle, ponieważ przegraliśmy 6-8 z gospodarzem turnieju, Czerskiem. Następnie zagraliśmy z Grudziądzem. Rozgrywka była bardzo wyrównana i to nam udało się zwyciężyć. Kolejne starcie było z Elblągiem, z którym wygraliśmy 10-3. Podczas tego meczu jeden z naszych zawodników doznał bólu, na szczęście nic poważnego się nie stało. Ostatni z meczy przegraliśmy ze zwycięzcami turnieju, czyli GKS Żukowo wynikiem 11-4.


Najlepszymi zawodnikami naszej drużyny zostali: Szymon Kempiński, który został kapitanem naszej drużyny i Wiktor Rogowski, a nasz trener przekazał swoją nagrodę bramkarzowi Kajetanowi.


Turniej był bardzo udany, ale musimy się przygotować do następnych rozgrywek, które czekają nas w najbliższym czasie.