Drodzy Uczestnicy Maratonu Cztelniczego dla Najmołodszych

Wasze tegoroczne zmagania dobiegły końca. W związku z sytuacją epidemiczną oraz zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej Organizatorzy konkursu podjęli decyzję o zakończeniu tegorocznej edycji konkursu po szóstym etapie.

Aneks do regulaminu jest w załączniku.

W tegorocznej edycji Maratonu najlepsi w naszej szkole okazali się uczniowie:

1 miejsce - Aniela Bugajew –   uzyskała 106 punktów

2 miejsce - Karolina Sokołowska-Bolt - uzyskała 1O4 punkty

3 miejsce - Łucja Jarzębowicz – uzyskała 103 punktów

Wyniki wszystkich Uczestników zostaną teraz przesłane do Organizatora konkursu. W maju komisja konkursowa ogłosi nazwiska  finalistów, laureatów oraz uczniów wyróżnionych. Wszystkim Uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy wytrwałości i sumienności, mamy nadzieję, że czytanie książek zawsze będzie  sprawiać Wam przyjemność!

W dniu 12 maja 2020 roku zostały opublikowane szczegółowe wyniki Wielkiego Maratonu Czytelniczego na stronie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku.

koordynatorzy konkursu

Oliwia Poniewierska