Drodzy uczniowie!

Z powodu utrzymującego się zagrożenia epidemiologicznego do ŚWIĄT WIELKANOCNYCH zostały zawieszone zajęcia w placówkach oświatowych. Nie jest to dla Was przerwa wakacyjna, a czas wytężonej pracy. Od najbliższej środy nauczyciele prowadzić będą zdalne nauczanie, często on-line, i oceniać to, co wykonujecie w domu.

Dla nas, waszych nauczycieli i wychowawców, najważniejsze jest Wasze zdrowie. Pamiętajcie:

• przestrzegajcie zasad higieny
  • pozostańcie w izolacji (Wasz dom jest najbezpieczniejszym miejscem! Zapomnijcie więc o osobistych kontaktach z rówieśnikami! Nie odwiedzajcie placów zabaw, siłowni na świeżym powietrzu i boisk sportowych!)
  • Aktywność ruchową ograniczcie do własnych domów.
  • Jeśli trudno będzie Wam wytrwać w izolacji, poczujecie chęć lub konieczność rozmowy, to skontaktujcie się e-mailowo lub telefonicznie z rówieśnikami, wychowawcą klasy lub pedagogiem szkolnym, który będzie pod telefonem w wyznaczonych godzinach podanych we wtorek na stronie ZSP2. Możecie również napisać do mnie na pocztę GPE.

Proszę Was, abyście pracowali codziennie w określonych nowym planem lekcji porach dnia. Odpowiedzialnie podejdźcie do swoich obowiązków. Postarajcie się codziennie jak najlepiej wykonywać  zaplanowane zadania.

W tym trudnym dla wszystkich okresie życzę Wam przede wszystkim zdrowia, wytrwałości w pokonywaniu trudów nauki na odległość i wiary, że wkrótce nadejdą bezpieczniejsze czasy i znów wszyscy spotkamy się w szkole.

Mirosław Michalski

Dyrektor ZSP nr 2