Prezydent Miasta Gdańska i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 92 mają zaszczyt zaprosić uczniów klas trzecich i czwartych szkół podstawowych wraz z opiekunami na IV Międzyszkolny Konkurs "Potyczki Matematyczne", który odbędzie się 13 grudnia 2018 w naszej szkole.

Wydarzenie, na które Państwa zapraszamy, składać się będzie z części konkursowej i części rozrywkowej.

W ramach konkursu uczniowie podzieleni na pięcioosobowe zespoły rozwiązywać będą zadania matematyczne w formie rebusów, puzzli, quizów.

W części rozrywkowej przygotujemy różne gry i zabawy, w których wszyscy będą mogli sprawdzić swój refleks czy umiejętność logicznego myślenia.

Dla uczestników „Potyczek matematycznych” przygotowaliśmy nagrody: najlepsza drużyna otrzyma voucher dla całej klasy do parku technologicznego, zaś wśród kibicujących uczniów rozlosujemy nagrody rzeczowe.

Konkurs objęty jest honorowym patronatem Centrum Edukacji Nauczycieli.

Chętni uczniowie zgłaszają się do wychowawcy klasy do 4.12.2018r.

Link -Zgoda na udział

Zapraszamy!