Zapraszamy do udziału w konkursie Przemalowujemy Dzieła Mistrzów.
W tym roku pragniemy poznać malarstwo Mistrza włoskiego i dlatego przemalujemy obraz „Św. Jerzy i smok” Paola Uccella. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsku.

Adresatami konkursu są dzieci z klas II-III szkoły podstawowej.

Sposób realizacji zamierzenia:
Uczniowie obejrzą kolorową reprodukcję (fotografię ) obrazu. Następnie czarno-białe
ksero obrazu przemalują w nowatorski sposób (zmieniając barwy).
Pracę plastyczną należy wykonać na kartce A3 techniką mieszaną- farbami i pastelami
olejnymi.
Po skończeniu dzieła należy je nakleić na sztywną kartkę (bez ram) . Na odwrocie pracę należy dokładnie opisać:
imię, nazwisko, wiek uczestnika, nazwę, adres i telefon szkoły oraz nazwisko opiekuna
i jego e-mail.

Do 28 listopada 2018 r. należy złożyć prace do wychowawcy klasy.

Do 6 grudnia na stronie internetowej Organizatora konkursu zostanie opublikowana lista laureatów.

W terminie podanym przez organizatora nagrodzone i wyróżnione prace będzie można obejrzeć na Wydziale Malarskim ASP, tam też nastąpi wręczenie dyplomów i nagród laureatom.

Zapraszamy !!!