Uczniowie!

Serdecznie zapraszamy na olimpiadę przedmiotową z matematyki w sesji zimowej, która zostanie przeprowadzona w dniu 10-01-2023 r.

Olimpiada przeznaczona jest dla uczniów od klasy IV szkoły podstawowej do klasy VIII.

Olimpiada ma zasięg ogólnopolski i będzie testem jednokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań. Do każdego pytania w teście podane zostaną 4 odpowiedzi, z których jedna odpowiedź może być poprawna. Uczeń ma także możliwość wstrzymania się od odpowiedzi na dane pytanie.

W testach zawarte będą pytania o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie mogą spróbować swoich sił. Zapisy u nauczycieli matematyki do 12 grudnia. Olimpiada Olimpus- sesja zimowa jest olimpiadą płatną. Każdy uczestnik olimpiady wnosi wpisowe w wysokości 14,00 zł.