KOMUNIKAT DYREKTORA ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 2 W SPRAWIE FUNKCJONOWANIA PLACÓWKI W DNIACH 16 – 18 CZERWCA 2020 ROKU

W związku z koniecznością organizacji i przebiegiem egzaminu ósmoklasisty informuję, że:

1. 16, 17 i 18 czerwca 2020 roku są dniami dodatkowo wolnymi dla uczniów klas I – VII – Szkoła Podstawowa nr 42 w Gdańsku nie wykonuje funkcji dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczej.
  2. Uczniowie klas VIII przystępują do egzaminów zgodnie z obowiązującą procedurą, która zostanie umieszczona na stronie ZSP2.
  3. Funkcja opiekuńcza jest wykonywana tylko w stosunku do dzieci z Przedszkola nr 73 i dzieci z oddziałów rocznego przygotowania przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 42, których rodzice wcześniej zadeklarowali powrót dzieci.

Mirosław Michalski

Dyr. ZSP nr 2