Szanowni Rodzice,

Dnia 2 czerwca 2022 ponownie nasza placówka będzie rozbrzmiewać śmiechem i wszechogarniającą radością. Szkolne Koło Caritas, Samorząd  Szkolny i Nauczyciele organizują znany  nam wszystkim kiermasz Dzieci Dzieciom. Główna idea tego kiermaszu to zabawa, ale też i POMOC. Bawimy się i pomagamy. Uwrażliwiamy naszych uczniów na potrzeby innych. Uczymy ich jak żyć pięknie i mądrze. W związku z wojną na Ukrainie nadal chcemy wspomóc tych, których cierpią z powodu tego okrucieństwa. 

 

W dwóch pierwszych edycjach wsparliśmy dzieci chorujące na mukowiscydozę oraz naszemu uczniowi dołożyliśmy się do kosztownej operacji w Stanach Zjednoczonych. Potem pandemia zmusiła nas do zatrzymania się, ale teraz z dumą ogłaszamy, że nasz szkolny festiwal dobroci i szczęścia ponownie rozkręcamy.


Jak zapewne Państwo pamiętacie, podczas tego kiermaszu będzie wiele się działo. Będą liczne zabawy, muzyka, taniec i oczywiście kiermasz. Będzie stoisko z łakociami i loteria fantowa. I już Państwo wiecie, że tutaj potrzebujemy Państwa wsparcia. Bardzo gorąco prosimy o zaopatrzenie naszego szkolnego stoiska w łakocie, ale i nie tylko.  O ciastach i ciasteczkach przypomnimy się przed samym kiermaszem.


Teraz  zwracamy się do Państwa o pomoc w zbiórce gadżetów, które mogłyby się stać fantami w naszej loterii. Wiemy, że Państwa inwencja twórcza jest nieograniczona, że Wasza hojność jest przeogromna. Prosimy więc o każdy drobiazg (i nie tylko), np. długopisy, małe notesiki, linijki, kubeczki itp., coś co ucieszy kupującego los. Prosimy też o siatki, siateczki (nawet te użyte, ale nie zniszczone), kolorowy papier, aby móc zapakować loteryjną niespodziankę.

 

Dary na kiermasz można jak zwykle zostawić na portierni lub podrzucić do sali 303.

Wiemy, że możemy na Państwa liczyć, że kolejny raz razem pomożemy ludziom w potrzebie i w naszych uczniach ponownie rozbudzimy szczodrość, empatię i dobro.


Ukłony

Magdalena Kotylak- Melbourne

Jolanta Prychła

Barbara Sokołowska

Anna Starzak-Jabłonka