Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Chcąc podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie klasy IIB i IIIC pod kierunkiem wychowawców wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O miłe doznania słuchowe zadbali zdolni aktorzy i wokaliści. Po raz kolejny mogliśmy przeżyć historię Marii i Józefa. Młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Piękny śpiew pastorałek i kolęd uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych gości. Po zakończonym spektaklu głos zabrała pani wicedyrektor Jolanta Wilkowska, która podziękowała uczniom za występ, nauczycielom p. A. Adamczuk, p. K. Michałowskiej, p. O. Poniewierskiej za przygotowanie inscenizacji  oraz złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

link do fotorelacji