Szanowni Państwo!

Informuję, że w związku z koniecznością pilnej wymiany całości instalacji CO w budynku klas I – III w terminie od 2 do 12 lutego 2021 roku zmuszony jestem wprowadzić następujące zmiany organizacyjne:

1. Uczniowie klas I – III realizują wszystkie lekcje i zajęcia dodatkowe w bloku klas IV – VIII w wyznaczonych salach lekcyjnych. Numery sal przekażą Państwu wychowawcy klas.

2. Dzieci wchodzą do budynku i opuszczają go wejściem głównym. Po wejściu do budynku, bez przebierania się, udają się do wyznaczonej sali w bloku klas IV – VIII, tam zmieniają obuwie (proszę zaopatrzyć dzieci w worki lub reklamówki) i pozostawiają odzież wierzchnią.

DZIECI NIE BĘDĄ MOGŁY KORZYSTAĆ Z SZATNI SZKOLNEJ.

1. Wszystkie lekcje i zajęcia dodatkowe będą odbywać się zgodnie z dotychczas obowiązującym planem, w tych samych ramach czasowych.

2. Świetlica szkolna umiejscowiona będzie na parterze w bloku klas IV – VIII.

3. Przed lekcjami lub bezpośrednio po lekcjach dzieci samodzielnie udają się do świetlicy.

4. Rodzice odbierający swoje dzieci po zajęciach lekcyjnych lub świetlicowych oczekują na dziecko w przedsionku obok dyżurki głównej lub w wyznaczonej strefie na holu głównym. Szczegóły dotyczące odbioru dzieci ze świetlicy znajdą Państwo na stronie internetowej ZSP2 w zakładce ,,świetlica”.

Liczę na zrozumienie sytuacji. Za zaistniałe utrudnienia serdecznie przepraszam.

Pozdrawiam.

Mirosław Michalski