Rozpoczynamy Quiz

1.Klikacie link https://quizizz.com/join

2.Wpisujecie kod gry 34727539

3. Wpisujecie swoją nazwę - czyli Imię, nazwisko oraz klasę np. Monika Kowalska kl. 5e
4. Rozpoczynacie grę - każdy może zagrać tylko raz kod będzie aktywny od godziny 16.00 w piątek 18 listopada
5. Prawidłowa odpowiedź jest tylko jedna. Po każdej odpowiedzi musicie kliknąć w ramkę w prawym dolnym rogu z napisem prześlij wtedy pojawi się następne pytanie.

Zabawa przeznaczona jest dla uczniów klas 4-8. Może mieć charakter rodzinny ( mile widziana pomoc rodziców , rodzeństwa lub dziadków).

Będzie to quiz składający się z 30 pytań związanych z osobą I.J. Paderewskiego.

Quiz będzie aktywny od dnia 18 listopada (piątek) godzina 16.00 do dnia 20 listopada godzina 20.00.

Zostanie on umieszczony na stronie szkoły.  Należy odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz podpisać się pełnym imieniem i nazwiskiem a także podać klasę .

Dla trzech najlepszych osób , które bezbłędnie i najszybciej  rozwiążą ten quiz czekają nagrody rzeczowe.

Pozostałe osoby, które bezbłędnie wykonają quiz otrzymają wysokie oceny cząstkowe z historii.

Organizator zaprasza do zabawy !