W dniach 18-19 marca, w gdańskiej Hali Leszka Blanika odbyły się Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej mężczyzn w kat. młodzieżowiec.

Przy okazji tej imprezy zorganizowana została również I edycja Pucharu Polski w kategorii junior.

Wśród nich nasi gimnastycy - zawodnicy Klubu Sportowego AZS AWFiS Gdańsk - uczniowie klasy VIII B:

• 6 miejsce: Bohdan Rudnytskyi - l. pkt 60,600
  • 9 miejsce: Jakub Śliwiński - l. pkt 42,800 (decyzją trenera, Kuba wystartował tylko na 4 z 6 przyrządów)

Uczniowie, to był Wasz pierwszy start w tym sezonie, z którego jesteśmy zadowoleni!

Nauczycielem i Trenerem uczniów jest pan Kamil Hulbój, któremu gratulujemy zdolnych podopiecznych

To ważne wydarzenie zorganizował Klub Sportowy AZS AWFiS Gdańsk, którego wszyscy szkolni gimanstycy są zawodnikami, przy współpracy z Polskim Związkiem Gimnastycznym.

W organizacji tego eventu czynny udział brała również nasza nauczycielka, jednocześnie koordynator sekcji gimnastycznej Klubu, Pani Aneta Jaskólska 💪

Dziękujemy również uczniom młodszych klas gimnastycznych - Mykola, Liubov (kl. I a), Wojtek, Leon (kl. II a), Łukasz, Czarek (kl. III a) - którzy dumnie wyprowadzali zawodników z całej Polski na oficjalnym otwarciu Mistrzostw.

Zapraszamy do lektury: Zobacz jak gimnastycy sportowi walczą o medale młodzieżowych mistrza Polski (trojmiasto.pl)

oraz obejrzenia fotorelacji z zawodów: Facebook