7 marca 2019 r. Szkoła Podstawowa nr 92 gościła finalistki Mistrzostw Gdańska w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły po 4 najlepsze reprezentacje dziewcząt wyłonione podczas wcześniejszej rywalizacji.
Tuż przed godziną 10 w hali sportowej SP 92 pojawiły się najmłodsze adeptki szczypiorniaka z następujących gdańskich szkół: SP 33, SP 42,
SP 48, SP 92. Najpierw zespoły utworzyły pary, z których zwycięzcy zagrali o złote medale, a przegrane drużyny zmierzyły się w walce o brąz.
Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 92 sięgnęły po tytuł Mistrza Gdańska.
Wicemistrzostwo natomiast wywalczyły zawodniczki naszej szkoły. GRATULUJEMY!!!
Brązowe medale przypadły w udziale zawodniczkom SP 33, które w meczu pocieszenia ograły reprezentację SP 48.
Zakończenie turnieju to jak zwykle bardzo miły moment, bo zawsze organizator Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego pamięta,
aby w należyty sposób uhonorować najlepszych. Dyrektor gospodarza turnieju Szkoły Podstawowej nr 92 w asyście przedstawiciela Gdańskiego Zespołu
Schronisk i Sportu Szkolnego wręczyła uczestnikom puchary, medale, a także pamiątkowe dyplomy.

Dziękujemy naszym dziewczynom za sportową walkę i SREBRNY MEDAL!!!

Opiekunem i trenerem jest Pan Emil Kożuchowski.