Drugi szkolny Festyn Dzieci Dzieciom muzycznie otworzył Mikołaj z 7a. Mikołaj jest niezwykle utalentowanym pianistą. Muzyka jest jego pasją, którą rozwija i pielęgnuje od wielu lat. Publiczność zamarła z zachwytu, kiedy zaczął grać.

Uczniowie z 7a oraz Szkolne Koło Caritas przygotowali wiele atrakcji. Loteria fantowa powstała dzięki dużej grupie darczyńców.

Kiermasz ciast i ciasteczek powstał dzięki hojności ofiarodawców, których było bardzo wielu.

Do tego festiwalu dobra włączyła się bardzo aktywnie klasa 4d. Uczniowie i ich Rodzice przygotowali niezwykłe stoisko, pełne słodkości i przede wszystkim pełne radości. Uczniowie sprzedając smakołyki dawali z siebie mnóstwo energii i szczęścia, którym zarażali innych.

Dziękujemy za pyszne gofry, galaretki, rurki z kremem i wiele innych smakołyków, które smakowały wyśmienicie.

Dziękujemy za stoiska edukacyjne, gdzie dzieci i młodzież były wciągane w historię naszego miasta. Historia naszego miasta pokazana w niecodzienny sposób. Puzzle, ozoboty i wystawa to wszystko przyciągało małych i trochę większych odbiorców.

Stoisko z grami planszowymi ponownie okazało się wielkim hitem. Można było zagrać w strategiczną grę Abalone, spróbować swoich sił w Gobletach, czyli współczesne Kółko i krzyżyk oraz zapoznać się z grą naszych dziadków czyli Wyścig Pokoju.

Pokaz talentów był bardzo udany, bo muzyka radośnie rozbrzmiewała, dając radość każdemu- dużemu i małemu.

Taneczne show rozpoczęły uczennice z 7a, które od 25 maja 2019 roku są mistrzyniami w tańcu HIP-HOP, a tytuł swój zdobyły na Międzynarodowej Konfrontacji Tanecznej, w Elblągu.

Pokaz talentów to nie tylko taniec, ale też i śpiew. Okazało się, że w naszej szkole jest wiele wspaniałych głosów.

Publiczność siedział, słuchała, klaskała i tańczyła. Zabawa było doskonała.

Nasz festyn zaszczycili niecodzienni goście. Mogliśmy posłuchać najprężniej działającą gwiazdę w środowisku BEATBOXu, który już kolejny raz zawitał do naszej szkoły.

Talenty rodziły się spontanicznie. Klasy prezentowały się odważnie i śpiewająco.

Wiosenna mini dyskoteka wciągnęła całą publiczność w taniec szczęścia i radości.

Goście z Hiszpanii, którzy przyjechali do naszej szkoły w ramach międzynarodowego projektu Erasmu+ również pochwalili się swoimi tanecznymi umiejętnościami.

A klasa 2 d ma utalentowane dziewczynki, które jak zawodowe tancerki prezentowały swój taneczny talent.

Harcerze z 74 GDH i w tym roku nie zawiedli. Wielka podwórkowa gra planszowa przyciągnęła wielu amatorów rozrywki. Harcerze potrafią nie tylko się bawić, ale i ciekawie opowiadać.

Malowanie twarzy nigdy się nie nudzi. Uczennice z 8b swój talent malarski prezentowały na twarzach innych.

Klasa 4d przygotowała drugie stoisko z grami i zabawami dla najmłodszych, gdzie dzielnie zachęcali do zabawy innych. Jajkowy tor przeszkód był prawdziwym hitem.

Europa w naszych sercach to malarskie przedsięwzięcie, gdzie odkrywały się talenty plastyczne.

Goście z Europy, czyli z Grecji, Łotwy, Hiszpanii i oczywiście my Polacy przygotowali stoisko z regionalnymi smakołykami. Mmmmmy- pychota!

Zabawy trwały długo i dały CUDOWNE EFEKTY- te materialne i te duchowe. Zapraszamy za rok.

Fotorelacja: