Dobiegła końca krótka, ale bardzo intensywna wizyta uczniów i nauczycieli z Hiszpanii, Litwy i Republiki Czeskiej, współpracujących z nami w ramach projektu Erasmus+ „Europe - our home”.

Do Polski nie dotarła drużyna z Włoch, dlatego uczestniczyła w spotkaniu online.

Podczas intensywnego tygodnia zajęć uczniowie ze wszystkich szkół spędzili ze sobą mnóstwo czasu, bawiąc się, ucząc, wspólnie poznając historię i kulturę naszego regionu i kraju oraz „szlifując” swój angielski.

Naszą szkołę podczas wymiany reprezentowali: Magda, Emilia, Aniela z kl. Vd, Angela, Emilia i Klara z VIa , Weronika i Julka z VIIe i Piotrek z VIIa.

Brawo! Byliście świetni!

Kolejne spotkanie w Hiszpanii.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom zaangażowanym w projekt za wsparcie i pomoc.

Zapraszamy też do obejrzenia relacji z wydarzeń na szkolnym FB:

Drużyna Erasmusa+

20210928_215256.jpg